Polecamy z Sadowniczy.pl:

Z życia wzięte

I Królewski Festiwal Światła w Wilanowie

W zeszłą niedzielę wybrałem się do Wilanowa, gdzie rozpoczął się I Królewski Festiwal Światła. Zachęcam wszystkich do obejrzenia na żywo!

Teren wokół Pałacu w Wilanowie rozświetliły tysiące lampek. Świąteczne ozdoby na latarniach i świetlne fontanny to był dopiero początek. Dalej na trawniku i na drzewach wyświetlano gwiazdki, śnieżynki i przeróżne kształty, które przyciągały nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Ja również stałem tam przez kilka minut robiąc sobie zdjęcia z latającymi po mojej twarzy gwiazdkami. Przy oranżerii zbudowano labirynt, w którym co chwilę natrafić można na niezwykłe rzeźby świetlne. Talia kart, trefl, pik, do tego świetlne fontanny. Żeby poczuć się jak w Disneylandzie zabrakło tylko bajkowej muzyki. Świetna zabawa przede wszystkim dla dzieci.

 

Największą wg mnie atrakcją jest podświetlenie fasady kolegiaty św. Anny. To nie jest zwykłe podświetlenie tylko tzw. mapping 3D. Nagle kościół został porośnięty bluszczem, zaczął falować i przybierać dziwne kształty, a także wyświetlono na nim krótką scenkę świąteczną. Musicie to zobaczyć. Zapraszam do Pałacu w Wilanowie. Festiwal Światła codziennie do godz. 20, do końca marca.

I Królewski Festiwal Światła w Wilanowie


Zobacz również:

Czas się zatrzymał
Siema! - czyli 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wielkanocne stroiki i bukiety - kompozycje od najlepszych florystów
Naturalne barwniki do jajek - kolorowe pisanki

Dyskusja

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu...

Skomentuj

O mnie…

Ogrodnik Tomek w telewizji

Najpopularniesze

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ogrodnikiem Tomkiem - zapisz się na newsletter. Aktualne artykuły i kalendarz ogrodnika na bieżąco na Twoją skrzynkę. Nie zapomnisz o niczym!

Po zapisaniu się sprawdź pocztę i potwierdź zapis.

Google+ Strona oparta na WordPress / WooThemes. Kreacja i wykonanie Wyspa Kreatywna.